TapicerkaDoKosciola.pl - Oferta

Świątynia to miejsce szczególne, w którym każdy wierny może poczuć obecność Boga i zjednoczyć się z nim w swojej modlitwie. Jej piękny i staranny wystrój podkreśla, jak ważną rolę odgrywa ona w życiu duchowym wiernych. Z myślą o dbałość o każdy detal powstała tapicerka na ławki do kościoła, która doda panującej w nim atmosferze podniosłości i uroczystego charakteru.  

Proponowane przez nas poduszki na ławki znacznie poprawiają komfort cieplny w kościele. Wykonana bardzo starannie z najwyższej jakości tkanin, jednolitych lub zdobionych delikatnymi deseniami doskonale sprawdzi się podczas każdej Mszy Świętej.

Tapicerka na pokrycie ławek, krzeseł, klęczników w świątyniach i kaplicach.

Pokrycia ławek wykonujemy w formie poduszek o grubości 3 cm dopasowanych do powierzchni ławki. Trwały materiał, obszycie lamówką, spód wykończony specjalnym materiałem (latexem) uniemożliwiającym ślizganie się poduszki na ławce.

Oferowane przez nas materiały charakteryzują się dużą wytrzymałością, posiadamy szeroką gamę kolorów, która pozwala dopasować kolor poduszek do wystroju kościoła. Nasza tapicerka jest wykończona specjalnym antypoślizgowym materiałem, dzięki któremu poduszka nie przesuwa się i nie wymaga dodatkowego mocowania do ławki.
W naszej ofercie posiadamy również szeroką gamę wysokiej jakości produktów myjących dedykowanych wyłącznie do kościołów, także do utrzymania w czystości  tapicerki.

Podana cena to cena 1 metra bieżącego poduszki, jednak do realizacji zlecania potrzebujemy dokładnych wymiarów ławki oraz ilości ławek. Dlatego przed ostatecznym zakupem prosimy o kontakt telefoniczny - tel. 697 010 069 bądź mailowy: merito@onet.pl, wtedy ustalamy szczegóły zamówienia, przesyłam próbki aktualnie dostępnych materiałów i w oparciu o nie klient decyduje o zamówieniu.

NOWOŚĆ

Od tego roku prezentujemy tapicerkę ogrzewaną, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii mat grzewczych. Przy zastosowaniu naszej technologii ogrzewanie kościoła staje się bardzo ekonomiczne, zastosowanie naszej ogrzewanej tapicerki efektywnie daje ciepło. Poduszki ogrzewane polecamy na ławki a także do konfesjonałów.

W naszej ofercie posiadamy środki do pielęgnacji i  konserwacji tapicerki, także tapicerki w wersji ogrzewanej.

KOTARY

W nasze ofercie mamy również kotary do drzwi wejściowych kościoła. Wykonujemy je w oparciu o indywidualny projekt dostosowany do wymagań i wystroju konkretnego kościoła.

Wycenę przygotowujemy po zebraniu potrzebnych informacji i opracowaniu projektu montażu kotary. Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 697 010 069.

WYKŁADZINY DO KOŚCIOŁA

Oferujemy materiały do wewnętrznego wystroju kościoła, proponowane rodzaje:
- dywany
- wykładziny
- chodniki wełniane i syntetyczne.
W sprawie wykładzin zapraszamy do kontaktu pod numer tel. 697010069.

KLĘCZNIKI Z TAPICERKĄ

Posiadamy duży wybór klęczników, obecnie mamy trzy rodzaje klęczników:
- klęczniki zwykłe
- klęczniki z siedziskiem
- klęcznik - konfesjonał
Klęczniki wykonujemy  z wysokiej jakości drewna z drzew liściastych (np. olcha, buk) z drzew iglastych (sosna). Istnieje też możliwość wykonania klęczników dębowych.
Nasze klęczniki są wyposażone w tapicerkę (w formie poduszek umieszczonych na siedzisku i pod kolana) .
Pełna oferta klęczników znajduje się w naszym sklepie internetowym KLĘCZNIKI

TAPICERKA DO ALTANKI

 Nasz poduszki na ławki doczekały się już innych, ciekawych zastosowań. Tapicerka, którą proponujemy powstała z myślą o wyposażeniu kościołów, ale z czasem okazało się, że może z powodzeniem być wykorzystywana w innych miejscach, np w ogrodowej altance...

 

PROFESJONALNE CZYSZCZENIE TAPICERKI, WYKŁADZIN, DYWANÓW

Firma swoje usługi wykonuje na profesjonalnym sprzęcie przystosowanym do różnych powierzchni.
Odkurzanie tapicerki i dywanów wykonujemy przy pomocy odkurzacza Rainbow z wodnym systemem filtracji kurzu, piachu oraz nieprzyjemnych zapachów
Pranie i odświeżanie odbywa się za pomocą mobilnej myjni parowej oferującej pranie parą i detergentem
Oferujemy możliwość wykonania usługi u klienta lub zabrania produktu na nasz magazyn(w promieniu 150 km)
W swojej pracy używamy środków najwyższej jakości, które są bezpieczne dla człowieka jak i czyszczonej powierzchni.
Usuwamy wszelkiego rodzaju plamy z wosku, kurzu i innych zabrudzeń.

 

PROFESJONALNA LINIA ŚRODKÓW MYJĄCYCH DLA KOŚCIOŁA

Szeroką gamę wysokiej jakości produktów myjących dedykowanych wyłącznie do kościołów.

OFERUJEMY
Szampony i Detergenty do czyszczenia tapicerki, Renowatory i Kwasy, Czyszczenie Podłóg

- Płynny środek czyszczący przeznaczony codziennego mycia i odkamieniania instalacji sanitarnych. Produkt ten może być stosowany na wszystkich powierzchniach (umywalki, wanny, prysznice, podsadzki) i szczególnie nadaje się do płytek, armatury, głowic prysznicowych i przycisków WC. Może być stosowany do czyszczenia płytek na basenach.

- Zapachowy detergent przeznaczony do mycia i „stripowania” powierzchni wodoodpornych. Skutecznie usuwa ślady po gumie z kół wózków widłowych i samochodów. Stosowany na PVC, płytki gresowe, lastryko, powierzchnie betonowe.

- Innowacyjny, nowej generacji szampon z nabłyszczaczem stworzony w technologii nano, do mycia nagrobków, kafli, elewacji.

- Profesjonalny neutralizator zapachów, neutralizuje nieprzyjemne zapachy oraz te o pochodzeniu organicznym i zapach dymu papierosowego.

- Preparat do usuwania graffiti z delikatnych, malowanych powierzchni, zabrudzonych takimi produktami jak: kreda, farba, politura, spray, farba do sitodruku, pisaki, papa...  

- Preparat dezynfekujący i dezodoryzujący, idealny do usuwania tłuszczów, olei, paliw, olei opałowych, atramentów, farb pastelowych, kredek, szminek, osadu nikotynowego, zabrudzeń żywnością i innych uporczywych plam.

- Gotowy do użycia czyszcząco-pielęgnujący preparat do skórzanej tapicerki samochodowej i mebli. Zachowuje naturalny połysk skóry. Zawiera substancje, które pozostawiają warstwę ochronną, zapobiegają przesuszaniu i pękaniu skóry oraz zapobiegają wnikaniu brudu.

Wypełnij formularz kontaktowy Skontaktujemy się z Tobą!

Formularz